PUMP GENIX | Produkty | biogenix-bx.pl - Suplementy tabletki preparaty siła masa szybkość wytrzymałość
STRONA GŁÓWNA  >  produkty
 PUMP GENIX

PUMP GENIX


PUMP GENIX

OPIS
SKŁAD
ZASTOSOWANIE
DAWKOWANIE
BADANIA
POBIERZ
Poczuj mocną pompę mięśniową, skoncentruj się i pracuj nad wymarzoną sylwetką nie zważając na dopadające Cię zmęczenie w trakcie morderczych sesji treningowych. Sięgnij po przepyszną w smaku (pomarańcza lub jabłko) przedtreningówkę marki Biogenix – Pump-genix

Preparat w formie łatwo rozpuszczającego się proszku bazuje na popularnych boosterach tlenku azotu1 (NO) – l-cytrulinie i l-argininie. To aminokwasy, dzięki którym dochodzi do nasilenia procesu produkcji wspomnianego NO, w efekcie rozszerzenia naczyń krwionośnych i sprawniejszego transportu tlenu oraz składników odżywczych do mięśni, wywołując tzw. „pompę” mięśniową. 


W przedtreningowej formule Pump-genix nie mogło zabraknąć również beta-alaniany2 i tauruny3 – aminokwasów wspierających organizm podczas wysiłku, a także działającej pobudzająco kofeiny, które uzupełniono ekstraktem szałwii i witaminą B6. 

Decydując się na przedtreningówkę Biogenix Pump-genix możesz zatem oczekiwać:

- nasilenia produkcji tlenku azotu NO prowadzącego do uczucia mocnej „pompy” mięśniowej4 (l-cytrulina, l-arginina)
- zwiększenia wydajności w wysiłkowym i obniżenia powysiłkowego uczucia zmęczenia (l-cytrulina5)
- wzrostu wytrzymałości podczas treningu (kofeina)
- poprawy koncentracji i zwiększenia czujności (kofeina)
- pomocy w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia (witamina B6)
- wsparcia w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego (witamina B6)
- korzystnego wpływu na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego (witamina B6)
- poprawy zdolności poznawczych i lepszego samopoczucia (ekstrakt szałwii6)


Preparat marki Biogenix został wyprodukowany w nowoczesnych laboratoriach firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories. Do jego produkcji użyto wyłącznie wysokiej klasy surowców, które poddano mikrobiologicznym i fizykochemicznym analizom, w tym badaniom na obecność metali ciężkich. Suplement diety polecany jest osobom dorosłym, o zwiększonej aktywności fizycznej.

 

PUMP-genix® Suplement diety w proszku. Zawiera substancje słodzące.

 

Składniki: L-cytrulina, chlorowodorek L-argininy, tauryna, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; beta-alanina, alfa-ketoglutaran L-argininy, ekstrakt z liścia szałwii (Salvia officinalis L.), aromaty, kofeina, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; substancja zagęszczająca – guma arabska; substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza; barwniki – karoteny (A), karmin (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N); chlorowodorek pirydoksyny – witamina B6. (A)-(Z) – W zależności od smaku produktu symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed). Wyprodukowano w zakładzie wykorzystującym składniki pochodzące z mleka, jaj, soi, orzechów, orzechów ziemnych (arachidowych), zbóż zawierających gluten, ryb, skorupiaków, mięczaków.
 


Informacja żywieniowa 1 porcja  (12 g)
L-cytrulina 3000 mg
L-arginina 2040 mg
Tauryna 1500 mg
Beta-alanina 800 mg
Ekstrakt szałwii (Salvia officinalis L.) 400 mg
Kofeina 200 mg
Witamina B6 0,42 mg (30%**)

**RWS - referencyjna wartość spożycia
 Produkt przeznaczony dla osób dorosłych, o zwiększonej aktywności fizycznej.
Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie na około 30-60 minut przed treningiem. 1 porcję (12 g proszku = 1 miarka) rozpuścić w 200 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

 

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Uwaga: PUMP-genix® zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 200 mg/ 1 porcję dzienną). Dodatkowo produktu nie należy stosować w okresie karmienia piersią, w przypadku chorób układu krążenia lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu (np.: inne suplementy diety, napoje energetyczne, kawa). Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Nie należy przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo. Produkt niewskazany dla osób z zaburzeniami ciśnienia. Nie używać łącznie z lekami, w szczególności wpływającymi na układ sercowo-naczyniowy. Spożycie produktu może powodować niewielkie mrowienie lub drętwienie. Jest to objaw przejściowy związany z silnym oddziaływaniem składnika produktu beta-alaniny. Nie ma on wpływu na zdrowie. Dopuszczalne zbrylenie produktu niewpływające na jego jakość.

1 Biochemical and Biophysical Research Communications Volume 454, Issue 1, 7 November 2014, Pages 53-57.

2 Amino Acids. 2012 Jul; 43(1): 25–37.

3 Amino Acids volume 51, pages1433–1441(2019).

4 Exp Physiol. 2017 Dec 1; 102(12): 1661–1671. 

Biochemical and Biophysical Research Communications Volume 454, Issue 1, 7 November 2014, Pages 53-57.

5  L-cytruliną pomaga w zwiększeniu wydajności w wysiłkowym teście kolarskim oraz obniża powysiłkowe uczucie zmęczenia mięśni.

Suzuki T, et al. Oral L-citrulline supplementation enhances cycling time trial performance in healthy trained men: double-blind randomized placebo-controlled 2-way crossover study. J Int Soc Sports Nutr 2016;13:6.

6  Kennedy DO, et al. Effects of cholinesterase inhibiting sage (Salvia officinalis) on mood, anxiety and performance on a psychological stressor battery. Neuropsychopharmacology. 2006;31:845-852.

 

PUMP GENIX

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PUMP GENIX
Thermonator
CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine
AmiGenix Monster Tabs
LiveR-genix™ Testo PRO
BCAA MONSTER CAPS