PUMP-GENIX SHOT | Produkty | biogenix-bx.pl - Suplementy tabletki preparaty siła masa szybkość wytrzymałość
STRONA GŁÓWNA  >  produkty
 PUMP-GENIX SHOT

PUMP-GENIX SHOT


PUMP-GENIX SHOT

OPIS
SKŁAD
ZASTOSOWANIE
DAWKOWANIE
POBIERZ

Sześć wysokiej jakości składników aktywnych, rewelacyjny smak coli, niewielka, wygodna w użyciu ampułka, którą możesz mieć zawsze przy sobie i użyć przed planowanym treningiem. Oto Pump-genix Shot – przedtreningówka marki Biogenix, zawierająca m.in. ekstrakt z buraka1 oraz beta-alaninę2), dzięki którym zapomnisz o zmęczeniu i skoncentrujesz się na tym co najważniejsze – pracą nad formą i kształtowaniem umięśnionej sylwetki!
 

Skład przedtreningówki Pump-genix Shot tworzy kompozycja czterech aminokwasów (l-cytrulina, l-arginina, beta-alanina, tauryna) uzupełnionych porcją kofeiny i ekstraktu z korzenia buraka. Ich obecność w formule nie jest przypadkowa! L-cytrulina i l-arginina to doskonale znale miłośnikom sportu i intensywnych treningów boostery tlenku azotu (NO). Za ich sprawą dochodzi do nasilenia procesu produkcji wspomnianego związku, prowadzącego do rozszerzenia naczyń krwionośnych i sprawniejszego transportu wraz z krwią do mięśni składników odżywczych i tlenu, wywołując efekt odczuwalnej „pompy” mięśniowej3.
 

Czego jeszcze możesz spodziewać się po przedtreningówce Biogenix Pump-genix Shot?

·        zwiększenia wydajności podczas treningu oraz obniżenia powysiłkowego uczucia zmęczenia – l-cytrulina

·        wzrost wytrzymałości w trakcie wysiłku - kofeina5

·        pobudzenia, poprawy koncentracji6 i zwiększeniu czujności7 - kofeina

·        wsparcia w zmniejszeniu uczucia subiektywnego zmęczenia (PRE) – ekstrakt z korzenia buraka8

·        wygodnej suplementacji i przepysznego smaku coli
 

Pump-genix Shot to suplement diety, który powstał w nowoczesnych laboratoriach firmy farmaceutycznej Olimp Labs. Poszczególne składniki i surowce użyte do produkcji zostały poddane mikrobiologicznym i fizykochemicznym analizom, w tym badaniom na obecność metali ciężkich. Preparat stosowany zgodnie z zaleceniami jest bezpieczny. Nie należy go jednak traktować jako zamiennika diety, a jedynie jako jej dodatek.


 

1 Sleep and Hypnosis: A Journal of Clinical Neuroscience and Psychopathology 2019;21(2):97-100

J Int Soc Sports Nutr. 2008; 5: 21.

Exp Physiol. 2017 Dec 1; 102(12): 1661–1671. Biochemical and BiophysicalResearch Communications Volume 454, Issue 1, 7 November 2014, Pages 53-57.

4 L-cytruliną pomaga w zwiększeniu wydajności w wysiłkowym teście kolarskim oraz obniża powysiłkowe uczucie zmęczenia mięśni.
Suzuki T, et al. Oral L-citrulline supplementation enhances cycling time trial performance in healthy trained men: double-blind randomized placebo-controlled 2-way crossover study. J IntSoc Sports Nutr 2016;13:6.

5 Deklarowany efekt w przypadku spożywania kofeiny w dawkach 3 mg / kg masy ciała na godzinę przed ćwiczeniami.

6 Produkt dla osób dorosłych powinien zawierać co najmniej 75 mg kofeiny na porcję.

7 Produkt dla osób dorosłych powinien zawierać co najmniej 75 mg kofeiny na porcję.

8 Sleep and Hypnosis: A Journal of Clinical Neuroscience and Psychopathology 2019;21(2):97-100
 

 

Składniki: woda, L-cytrulina, chlorowodorek L-argininy, tauryna, beta-alanina, regulator kwasowości – kwas cytrynowy; ekstrakt z korzenia buraka (Beta vulgaris L.), aromaty, kofeina, substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza; barwnik – E 150d; substancja konserwująca – kwas sorbowy.

Informacja żywieniowa

1 ampułka = 1 porcja dzienna (60 ml)

L-cytrulina

3000 mg

L-arginina

1000 mg

Tauryna

1000 mg

Beta-alanina

800 mg

Ekstrakt z korzenia buraka (Beta vulgaris L.)

500 mg

Kofeina

200 mg

Suplementacja L-cytruliną pomaga w zwiększeniu wydajności w wysiłkowym teście kolarskim oraz obniża powysiłkowe uczucie zmęczenia mięśni. 2Kofeina przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości podczas wysiłku, pomaga zwiększyć czujność i poprawia koncentrację.

 

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych, o zwiększonej aktywności fizycznej.

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie = zawartość 1 ampułki (60 ml), na około 30-60 minut przed wysiłkiem fizycznym. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 

Uwaga: Pump-genix® SHOT zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży [zawartość kofeiny: 200 mg/ 1 porcję dzienną (60 ml)]. Dodatkowo produktu nie należy stosować w okresie karmienia piersią, w przypadku chorób układu krążenia lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt niewskazany dla osób z zaburzeniami ciśnienia. Nie używać łącznie z lekami, w szczególności wpływającymi na układ sercowo-naczyniowy. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu (np.: inne suplementy diety, napoje energetyczne, kawa). Nie przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo. Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Nie stosować łącznie z alkoholem. Spożycie produktu może powodować niewielkie mrowienie lub drętwienie. Jest to objaw przejściowy związany z silnym oddziaływaniem składnika produktu beta-alaniny. Nie ma on wpływu na zdrowie. Mogące pojawić się osad i krystalizacja są zjawiskami naturalnymi i nie wpływają na jakość produktu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

PUMP-GENIX SHOT

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ashwagandha bX
Citrulline & Arginine 4500 bx
MOno Powder
Vita-genix Sport
AAKG MONSTER CAPS® 120 KAPS
PUMP-GENIX SHOT