Ashwagandha bX | NowoŚci | biogenix-bx.pl - Suplementy tabletki preparaty siła masa szybkość wytrzymałość
STRONA GŁÓWNA  >  produkty
 Ashwagandha bX

Ashwagandha bX


Ashwagandha bX

OPIS
SKŁAD
ZASTOSOWANIE
DAWKOWANIE
POBIERZ

Ashwagandha bX to uplement diety w kapsułkach, który zawiera opatentowany ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66® (Withania somnifera (L.) Dunal). Ashwagandha korzystnie wpływa na gospodarkę energetyczną organizmu – pomaga utrzymać optymalną wytrzymałość w znużeniu i zmęczeniu. Zwiększa odporność na stres oraz wspiera wzrost masy mięśniowej, a także procesy uczenia i zapamiętywania. Ponadto wspomaga funkcje seksualne u mężczyzn, czyli witalność ich organizmu.

Składniki: ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66® (Withania somnifera (L.) Dunal), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kapsułka (żelatyna, barwnik: E 171).


Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera (L.) Dunal) KSM-66® 200 mg 400 mg
w tym: 5% witanolidów 10 mg 20 mg

Przeznaczenie: jako suplement diety dla osób dorosłych dążących do utrzymania na właściwym poziomie zdolności wysiłkowych, tempa regeneracji, funkcji seksualnych i kognitywnych.

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 

Uwaga: nie zaleca się stosowania w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym i przeciwlękowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Nie przyjmować łącznie z alkoholem. 
 

Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ashwagandha bX

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Omega 3 BX
Ashwagandha bX
Citrulline & Arginine 4500 bx
MOno Powder
Vita-genix Sport
AAKG MONSTER CAPS® 120 KAPS
PUMP-GENIX SHOT
PUMP GENIX
Thermonator
CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine
AmiGenix Monster Tabs
LiveR-genix™ Testo PRO
BCAA MONSTER CAPS
L-CARNITINE Monster Caps
Flex-Genix
OPASKI SILIKONOWE BIOGENIX TEAM