CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine | NowoŚci | biogenix-bx.pl - Suplementy tabletki preparaty siła masa szybkość wytrzymałość
STRONA GŁÓWNA  >  produkty
 CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine

CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine


CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine

OPIS
SKŁAD
ZASTOSOWANIE
DAWKOWANIE
BADANIA
POBIERZ
BIOGENIX CLA-Genix™ - SUPLEMENT O WSZECHSTRONNYM DZIAŁANIU!

 

Umiejętnie dobrane składniki pomogą Ci jednocześnie utrzymać sylwetkę w świetnej formie, spalić oporną tkankę tłuszczową oraz rozbudować masę mięśniową! Oto CLA-Genix™ marki Biogenix. Produkt pozwalający na więcej niż jednoskładnikowe suplementy!

 

BIOGENIX CLA-Genix™ - potężna synergia trzech składników

Skuteczność BIOGENIX CLA-Genix™ tkwi w nieszablonowym połączeniu trzech ważnych składników: sprzężonego kwasu linolowego, L-karnityny i ekstraktu z zielonej herbaty. Sekretem działania jest potężna synergia pomiędzy nimi! Z uwagi na wzajemne potęgowanie swoich właściwości, jako całość gwarantują niesamowite efekty i dają szansę na wymarzoną sylwetkę!


Niewątpliwie jednym z najistotniejszych cech BIOGENIX CLA-Genix™ jest to, że CLA wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, jak dowiedziono w wielu badaniach naukowych. [3] Obserwacje na zwierzętach wskazują, że sprzężony kwas linolowy pozwala na zmniejszone odkładania się tłuszczu i zwiększenie lipolizy w adipocytach, a także na zwiększenie spalania tłuszczy w komórkach mięśni i adipocytach. Pozwala to sądzić, że CLA ma wpływ na skład naszego ciała. [2] Co więcej, CLA nie tylko sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. Badania dowodzą, że związek ten w dużych ilościach może mieć także wpływ na proces syntezy nowej tkanki mięśniowej! Potwierdzają też wpływ CLA na redukcję tkanki tłuszczowej [4].

 

BIOGENIX CLA-Genix™ - na redukcję tkanki tłuszczowej
 

Systematyczne stosowanie ekstraktu z zielonej herbaty standaryzowanego na EGCG przyczynia się do zwiększonego utleniania cząsteczek tłuszczu u mężczyzn w trakcie aktywności fizycznej o umiarkowanej intensywności. [6] Tym samym polifenole zgromadzone w ekstrakcie z herbaty, oprócz silnych właściwości antyoksydacyjnych [7], wspierają CLA w procesie utraty tkanki tłuszczowej. Warto jednak zaznaczyć, że efekt ten może być znacznie ograniczony przy braku L-karnityny. Związek ten pozwala na wydajny transport kwasów tłuszczowych do mitochondrium oraz poprawia stopień natlenienia komórek (Biochim Biophys Acta. 2016 Oct; 1863(10): 2422–2435, J Strength Cond Res. 2008 Jul;22(4):1130-5.).


Wszystkie trzy składniki – CLA, L-karnityna i zielona herbata – mogą łącznie przyczyniać się do utraty tkanki tłuszczowej [4] [Biochim Biophys Acta. 2016 Oct; 1863(10): 2422–2435.] [6].


Dlatego właśnie połączenie tych trzech składników daje oczekiwane rezultaty poparte wieloma badaniami naukowymi! BIOGENIX CLA-Genix™ to bezpieczne, kontrolowane i skuteczne kształtowanie sylwetki, którego rezultaty zostały poparte licznymi badaniami naukowymi! Mnoga liczba testów wykazała czystość użytych surowców od obecności mikrobiologicznych zanieczyszczeń, metali ciężki lub innych składników, które powszechnie uznaje się za niedozwolone w sporcie. Suplementy marki Biogenix stanowią gwarancję prawdziwego sukcesu!

Składniki: Sprzężony kwas linolowy CLA, ekstrakt zielonej herbaty, olej sojowy, L-karnityna, kapsułka (żelatyna, gliceryna, woda – składnik otoczki, barwnik: E172).

Informacja żywieniowa 2 kapsułki 4 kapsułki
Sprzężony kwas linolowy CLA 80%
W tym CLA
1000 mg
800 mg
2000 mg
1600 mg
Ekstrakt zielonej herbaty
W tym EGCG
400 mg
132 mg
800 mg
264 mg
L-karnityna 200 mg 400 mg
BIOGENIX CLA-Genix™ to suplement diety przeznaczony dla osób odchudzających się, dążących do redukcji tkanki tłuszczowej, osób z nadwagą, jak również aktywnych fizycznie i sportowców.
Zalecana porcja dzienna: 1-2 kapsułki BIOGENIX CLA-Genix™ 2 razy dziennie po śniadaniu i na ok. 30 min. przed aktywnością fizyczną.

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 [1] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15126715

[2] https://link.springer.com/article/10.1007%2Fs11745-997-0109-x?LI=true

Yeonhwa Park, Karen J. Albright, Wei Liu ,Jayne M. Storkson, Mark E. Cook, Michael W. Pariza

[3] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22261578

[4] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16531905

[5] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20068559

[6] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18326618

[7] http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0308814607009247

 

z artykułu:

Food Chemistry, Volume 107, Issue 3, 1 April 2008, Pages 1000-1007

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16924272 [zmniejszenie tk tłuszczowej po 6 miesiącach i brak przytycia na wakacjach]

 

[3] W jednym z nich udział wzięło 63 osoby po 12 tygodniach w porównaniu z wartościami wyjściowymi, całkowita masa ciała , BMI, masa tkanki tłuszczowej, procentowa zawartość tłuszczu, podskórna masa tłuszczowa i stosunek talii do bioder (WHR) zmniejszyła się w grupie suplementującej 1, 7 g CLA dziennie! [3]

[4] W badaniu na osobach aktywnych fizycznie, które wykonywały trening oporowy z równoczesną suplementacją 5 g CLA po 7 tygodniach grupa suplementująca miała większy wzrost beztłuszczowej masy ciała (+1.4 vs + 0.2 kg, P <0.05), większe straty masy tłuszczowej (-0,8 vs +0,4 kg, P <0,05) i mniejsze wzrost 3-metylohistydyny będącej markerem katabolizmu mięśniowego w porównaniu do grupy placebo.[4]

[6] W badaniu z udziałem kilkunastu mężczyzn wykonujących 30 min. ćwiczenia na rowerze podawano ekstrakt z zielonej herbaty standaryzowany na 366 mg EGCG lub placebo. W grupie stosującej ekstrakt utlenianie tłuszczu było o 17% wyższe niż w grupie placebo.

CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Thermonator
CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine
AmiGenix Monster Tabs
LiveR-genix™ Testo PRO
BCAA MONSTER CAPS
L-CARNITINE Monster Caps
Flex-Genix
OPASKI SILIKONOWE BIOGENIX TEAM
MOno Powder
GLUTAMINE Powder
RegeneratOR
SHAKER BIOGENIX 400 ml PRO Surgical Steel Spring
NEW Whey Genix®
WBC Amino Monster Tabs®
Vita-genix™ men Sport AM/PM
Testovarin™